Biz Kimiz?

Kuvvetli Yönlerimiz

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli bir hizmet ile sağlanabileceği bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında sürekli bir artış ivmesi yakalamıştır.

Liya Bilişim şunu iddia eder ki; müşteriyi gerçek anlamda memnun eden şey içi boş cümleler veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her projenin motivasyon ve heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Liya Bilişim bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Güncel web tasarım tekniklerini takip ederek, rakiplerden farklı olmayı başararak modern trend web site tasarımları yapmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Liya Bilişim'in gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

Ekibiyle, birikimiyle, heyecanı; motivasyonuyla, dinamik yapısıyla gücüne güç katmaya devam eden Liya Bilişim, tercihiniz olmaktan gurur duyar.